Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Імплантація в незнімному протезуванні

Артикул 12
В наявності
380 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

У роботі представлено сучасний погляд на доцільність незнімного протезування будь-яких дефектів зубних рядів з опорою на імплантати без проведення складних реконструктивних втручань. Проаналізовано та уточнено показання для заміщення таких дефектів незнімними протезами з опорою на імплантати. Вперше в Україні розпрацьовано концептуальні підходи до незнімного протезування на імплантатах, здійснено клінічний та математичний аналіз результатів лікування і запропоновано варіанти щодо кількісного використання імплантатів, їх довжин та діаметра при протезуванні різних дефектів зубних рядів. Важливе значення мають дані, наведені в розділі незнімного протезування кінцевих дефектів зубних рядів, які переважно потребують використання знімних протезів. Окремо розглядаються особливості дентальної імплантації пацієнтів, які потребують заміщення повної відсутності зубів при складних анатомічних обмеженнях унаслідок множинного видалення зубів. Запропоновано та систематизовано власні підходи до тимчасової реабілітації пацієнтів на час імплантологічного лікування. В окремий розділ виділено медико-правові аспекти організації, планування та надання медичної допомоги стоматологічним хворим.

Книга належно ілюстрована, призначена як посібник для стоматологів-ортопедів, стоматологів-хірургів, клінічних ординаторів та лікарів-інтернів, студентів старших курсів медичних навчальних закладів.

Від автора
В основу монографії покладені результати багаторічного клінічного дослідження, метою якого було проведення порівняльного аналізу результатів протезування пацієнтів з дефектами зубних рядів незнімними протезами з опорою на природні зуби та незнімними протезами з опорою на імплантати.

На думку головного редактора JADA-журналу американської стоматологічної асоціації ADA М. Jeffcoat, 2003, наука, особливо медична, є поступальною і просувається вперед невеликими кроками. Саме тому, незважаючи на наше бажання стверджувати про вже досягнуті багатообіцяючі результати, ми, водночас, мусимо використовувати слова «можливо» чи «напевно», хоча вони і не такою мірою привертають увагу до наукових результатів. Порівняння результатів, отриманих різними авторами, підкреслює М. Jeffcoat, 2003, має велике значення для будь-яких стверджувальних висновків, і це особливо актуально при проведенні клінічних досліджень, які хоча і є надзвичайно важливими, проте містять у собі широкий діапазон не порівнюваних даних унаслідок різних досліджуваних та контрольних груп пацієнтів, проводяться одним або кількома дослідниками, які, крім того, можуть мати різну кваліфікацію.

Робота не претендує на повне та всебічне висвітлення основ імплантології, які викладені у багатьох підручниках та посібниках. Однак автор сподівається, що ознайомлення широкого кола зацікавлених осіб з викладеним матеріалом сприятиме ширшому впровадженню методики імплантації для заміщення будь-яких дефектів зубних рядів незнімними протезами з опорою на імплантати.

Отримані нами результати вказують на беззаперечну перспективу заміщення дефектів зубних рядів незнімними протезами з опорою на остеоінтегровані імплантати без залучення природних, як вітальних, так і девіталізованих зубів.

Велику підтримку та посильну допомогу в написанні книги постійно надавали завідувач кафедри ортопедичної стоматології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького професор Макєєв Валентин Федорович та президент асоціації імплантологів України Угрин Ми-рон Миронович, за що автор висловлює їм велику вдячність.

Видавництво ГалДент
Автори Заблоцький Я.
К-сть сторінок та ілюстрацій 154 с.
Рік видання 2006
Палітурка Тверда
Змiст Розділ 1.Потреба та можливості ортопедичної реабілітації пацієнтів З дефектами зубних РЯДІВ незнімними зубними протезами 3 опорою на імплантати
1.1. Поширеність та частота дефектів зубних рядів у дорослого населення України
1.2. Заміщення дефектів зубних рядів незнімними протезами з опорою на імплантати
Розділ 2.Ортопедична реабілітація пацієнтів З дефектами зубних рядів незнімними протезами З опорою на імплантати
2.1. Заміщення включених дефектів за відсутності одного зуба
2.2. Заміщення включених дефектів за відсутності двох та більше зубів
2.3. Заміщення одно- та двобічних кінцевих дефектів
2.4. Заміщення повної відсутності зубів, спричиненої множинним видаленням

Розділ 3.Тимчасова реабілітація пацієнтів при імплантологічному лікуванні
3.1. Роль та способи тимчасової реабілітації у формуванні мотивації пацієнтів до імплантологічного лікування
3.2. Адгезивні конструкції для тимчасової реабілітації
3.3. Ситуативна тимчасова реабілітація
3.4. Тимчасові (транзитні) імплантати для тимчасової реабілітації

Розділ 4.Медико-правові аспекти організації і планування стоматологічного лікування пацієнтів з використанням імплантатів
4.1. Медична карта стоматологічного хворого

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.

«Нововю поштою» по Україні

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору