Доставка по Україні

Доставка на склад Нової пошти

Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника, але зазвичай не перевищує 80 грн. Замовлення буде доставлене у пункт самовивозу або поштомат протягом 1-2 робочих днів. Нова пошта проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні Нової пошти.
 
Зверніть увагу: замовлення, оформлені до 15:00, відправляються в той самий день. Замовлення, оформлені після 15:00, будуть відправлені на наступний день. Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі Нової пошти 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові, в  поштоматі Нової пошти замовлення може безкоштовно зберігатися 3 робочі дні. На 4 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток Нової пошти. 

 

Міжнародна доставка Nova Poshta Global

Nova Poshta Global з 2015 року надає послуги міжнародної експрес-доставки для своїх клієнтів, відправляючи документи, посилки, вантажі в Україну і навпаки у найкоротші терміни.  

Вартість доставки залежить від країни призначення, ваги та габаритів відправлення. Розраховується під час оформлення замовлення.

Додаткові витрати: У вартість доставки не включено вартість митного оформлення вантажу. Якщо сума замовлення перевищує ліміт безмитного ввезення, встановлений місцевим законодавством, отримувач зобов’язаний сплатити вартість державних послуг з розмитнення вантажу. Рекомендуємо перевіряти умови ввезення товарів до потрібної країни призначення перед оформленням замовлення.  

Актуальну інформацію щодо сервісів і тарифів Nova Poshta Global можна знайти на сайті novaposhtaglobal.ua.

Спосіб доставки: здійснюється кур'єром за вказаною Вами адресою. Доставка в поштові скриньки, відділення або іншими альтернативними способами недоступна.

Трекінг: Ви можете відстежувати відправлення на сайті логістичного оператора за посиланням.

Зверніть увагу! Якщо ви не отримали товар за адресою доставки у терміни, які передбачені умовами міжнародного перевезення, вчасно не сплатили митні послуги, неправильно вказали адресу або телефон отримувача, не відповіли на дзвінок кур'єра під час організації доставки, товар вважається прийнятим і galdent.com.ua не компенсує вартість товару і вартість послуг доставки міжнародного відправлення.

Умови міжнародної доставки